Ayşenur Asuman UĞUR | Official Website

Haziran | 2017

SAĞLIK RAPORU – 03 HAZİRAN 2017 – PSİKOLOG- SOSYOLOG SERAP DUYGULU – Travmalarla nasıl başa çıkarız? / Travma yaşayan insanlara nasıl yardımcı olabiliriz? / Stres hangi noktaya kadar gereklidir?

 

SAĞLIK RAPORU – 03 HAZİRAN 2017 – DÜNYADA VE TÜRKİYE’DE TIBBİ BİTKİLER

 

SAĞLIK RAPORU – 04 HAZİRAN 2017 – 15.Ulusal Jinekoloji ve Obstetrik Kongresi / 25. Avrupa Jinekoloji ve Obstetrik Kongresi 17-21 Mayıs 2017 – ÖZEL HASTANE DOĞUMU SEZARYENİ ARTIRIYOR…

 

SAĞLIK RAPORU – 04 HAZİRAN 2017 – Psikolog, Sosyolog Serap Duygulu – Travmalarla nasıl başa çıkarız? / Travma yaşayan insanlara nasıl yardımcı olabiliriz? / Stres hangi noktaya kadar gereklidir?

 

SAĞLIK RAPORU – 10 HAZİRAN 2017 – TÜRK TIBBİ ONKOLOJİ DERNEĞİ YÖNETİM KURULU YÖNETİM KURULU ÜYESİ Prof. Dr. Özlem Er / GÖZ HASTALIKLARI UZMANI OP. DR. DİLEK ZORLU – KANSER TEDAVİSİ VE BAKIMINDA GÜNÜMÜZDE FARK YARATAN UYGULAMALAR NELER? / KATARAKTLA İLGİLİ SON TEDAVİLER NELERDİR?

 

SAĞLIK RAPORU – 11 HAZİRAN 2017 – Tıbbi Bitkiler ve Kozmetik Uzmanı Seda Sakacı – Kozmetikte günümüzdeki doğal yaklaşımlar neler? İnsan hangi durumlarda kendi kendini tedavi eder? Evdeki bitkisel ecza dolabında neler olmalı? Bitkisel antibiyotikler nelerdir?

 

SAĞLIK RAPORU – 17 HAZİRAN 2017 – Tıbbi ve Aromatik Bitkiler Teknikeri Mehmet Şirin Yalvaç – Tıbbi çay kullanım alanları ve demleme teknikleri neler? Her çay demlenir mi? Neden her çay birbirine karıştırılmaz? Çaylarla ilgili doğru bildiğimiz yanlışlar neler? Piyasadaki çaylarda yapılan hileler neler?

 

SAĞLIK RAPORU – 24 HAZİRAN 2017 – Bahçeşehir Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanı, Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Prof. Dr. Türker Kılıç – Beyin nasıl düşünce üretiyor? En iyi beyin cerrahları neden öğretmenlerdir? Tümörlerin de düşünebiliyor mu? İyi huylu-kötü huylu tümör arasında nasıl bir fark var? Bilim eğitimi neden erken yaşlarda başlamalı? Felsefe ve tıp arasında nasıl bir ilişki var? Çocuk sahibi olamama, görme kaybı hipofiz adenomlarının işareti mi?

 

SAĞLIK RAPORU – 25 HAZİRAN 2017 – Fitoterapi Derneği Başkanı ve Tıbbi Onkoloji Uzmanı Prof. Dr. Canfeza Sezgin – Ramazan Bayramı karbonhidratsız nasıl geçirilir?

SON HABERLER