Ayşenur Asuman UĞUR | Official Website

Mart | 2017

SAĞLIK RAPORU – 04 MART 2017 – PROF.DR.MAHMUT GÜMÜŞ / PROF. DR.ÖZLEM ER – KANSER TEDAVİSİNDE SON GELİŞMELER NELERDİR? / KANSER UZMANLARI GELENEKSEL VE TAMAMLAYICI TEDAVİLERE NASIL BAKIYOR?

 

SAĞLIK RAPORU – 05 MART 2017 – PSİKİYATRİ UZMANI ZEYNEP AKINCI PINAR – FİZYOLOJİK BİR SONUÇ OLAN AÇLIK İLE PSİKOLOJİK İŞTAHI BİRBİRİNDEN NASIL AYIRT EDEBİLİRİZ? / İYİ Mİ HİSSETMİYORUZ YOKSA BU BİR DEPRESYON BELİRTİSİ Mİ?

 

SAĞLIK RAPORU – 11 MART 2017 – PROF. DR. SERGÜLEN DERVİŞOĞLU / PROF. DR. NURAN BEŞE – KADIN HEKİM OLMANIN ZORLUKLARI VE GÜZELLİKLERİ

 

SAĞLIK RAPORU – 14 MART TIP BAYRAMI

 

SAĞLIK RAPORU – 18 MART 2017 – DR.HÜSEYİN KUPLAY /112 ACİL HEKİMİ ESRA ARABACI / 15 TEMMUZ GAZİSİ RESUL AYDIN – 15 TEMMUZ GECESİ YARALILARI TEDAVİ EDEN TIP EMEKTARLARI ÇATIŞMALAR İÇİNDE NASIL ÇALIŞTI?

 

SAĞLIK RAPORU – 19 MART 2017 – OSTEOPAT VE FİZYOTERAPİST DR.AHMET BURAK SEZGİN – VÜCUDA BÜTÜN BAKMAK NEDEN ÖNEMLİDİR? / HASTALIK NEDİR, NASIL OLUŞUR? / AĞRININ NEDENLERİ NELER? / AĞRI VÜCUDUN DOSTU MU, DÜŞMANI MI? / BESLENME EĞİTİMİNİN ÖNEMİ NEDİR?

 

SAĞLIK RAPORU – 25 MART 2017 – KARTAL DR. LÜTFİ KIRDAR EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ YÖNETİCİSİ VE BAŞHEKİMİ PROF. DR. RECEP DEMİRHAN – ERKEKLERDE BİR NUMARALI ÖLÜM NEDENİ OLAN AKCİĞER KANSERİNİN KESİN TEDAVİSİNDE TÜRKİYE VE DÜNYA ÇARESİZ Mİ? / SİGARA KULLANIMI VE ÇEVRE KİRLİLİĞİ KANSER RİSKİMİZİ NE KADAR ARTIRIYOR?

 

SAĞLIK RAPORU – 26 MART 2017 – Yaşlı Bakım Uzmanı ve Öğretim Görevlisi Dr. Filiz Albayrak – Yaşlılıkta beslenmenin püf noktaları neler? Yaşlılıkta doğru egzersizler nasıl yapılmalı? Yaşlı nüfusu hızla artan Türkiye’de yaşlı bakımıyla ilgili neler yapılıyor? Yalnızlaşan ve yaşlanan Avrupa’nın yaşlı bakımındaki açmazları neler?

 

SAĞLIK RAPORU – 18-24 MART DÜNYA YAŞLILAR HAFTASI

SON HABERLER