Ayşenur Asuman UĞUR | Official Website

Ocak | 2017

SAĞLIK RAPORU – 07 0CAK 2017 – UZMAN KLİNİK PSİKOLOG ELA REYHANLIOĞLU – TERÖRÜ DOĞURAN VE BESLEYEN PSİKOLOJİK SÜREÇLER NELERDİR? / ÇOCUKLUK YAŞANTILARI İLE TERÖRİZMİN İLİŞKİSİ / TERÖRİSTLERİN KİŞİLİK YAPILARI NASILDIR?

 

SAĞLIK RAPORU – 08 OCAK 2017 – ANADOLU SAĞLIK SİGORTALARI MÜDÜRÜ DR. NADYA GÜHER – GENEL SAĞLIK SİGORTASI VE TAMAMLAYICI SAĞLIK SİGORTASI HAKKINDA MERAK EDİLENLER / NEDEN SAĞLIK SİGORTASI YAPTIRMALIYIZ? / SAĞLIK SİGORTALARINDAKİ YENİLİKLER. / SAĞLIK SİGORTALARI SANILDIĞI KADAR PAHALI MI?

 

SAĞLIK RAPORU – 14 OCAK 2017 – DÜNYA SAĞLIK ÖRGÜTÜ ESKİ SINIFLANDIRMA VE TERİMLER BÖLÜMÜ BAŞKANI VE HARVARD ÜNİVERSİTESİ SAĞLIK SİSTEMİ POLİTİKALARI BÖLÜMÜ’NDEN DR. BEDİRHAN ÜSTÜN – TÜRKİYEDE VE DÜNYADA SAĞLIKTA BİLGİ GÜVENLİĞİ ÇALIŞMALARI HANGİ NOKTADA? / SAĞLIK SEKTÖRÜNDE SİBER SALDIRI TEHDİTLERİNE KARŞI NELER YAPILIYOR?

 

SAĞLIK RAPORU – 15 OCAK 2017 – Çocuk Sağ. ve Hast. Uz. Yrd. Doç. Dr. Hayri Gözlüklügiller / Aile Danışmanı ve Çocuk Terapisti Hatice Kübra Tongar – Torunlarına Bakanlara Devlet Tarafından Ödeneğin Sağlanacağı Yeni Dönemde Anneanne ve Babaanneler Torunlarını Fıtrata Uygun Nasıl Yetiştirebilir? / Anayasa Mahkemesi’nin Aşı ve Topuk Kanı Hakkında Aldığı Karar Nasıl Değerlendirilmeli?

 

SAĞLIK RAPORU – 21 OCAK 2017 – İŞİTME BOZUKLUKLARI UZMANI ODYOLOG ERKAN SAVAŞ / İŞİTME CİHAZLARI AKUSTİK VE ODYOLOJİ DERNEĞİ (İCAAD) YÖNETİM KURULU ÜYESİ MAHFUZ AĞAÇ – TÜRKİYE’DE İŞİTME BİLİNCİ HANGİ DÜZEYDE? / İŞİTME KAYBI YAŞAYANLAR HANGİ YOLU İZLEMELİ? / DOĞRU İŞİTME CİHAZI SEÇERKEN NELERE DİKKAT EDİLMELİ?

 

SAĞLIK RAPORU – 22 OCAK 2017 – ESTETİK VE PLASTİK CERRAHİ UZMANI YRD. DOÇ. DR. ÖVÜNÇ AKDEMİR / FİZYOLOJİ UZMANI YRD. DOÇ. DR. OYTUN ERBAŞ – İNSANLAR NEDEN ESTETİK OPERASYON GEÇİRİR? / ESTETİK UYGULAMALARIN SOSYAL YAŞAMDAKİ ETKİLERİ NELER? / ALTIN ORAN BEDENDE VE RUHTA NASIL TEZAHÜR EDER?

 

SAĞLIK RAPORU – 28 OCAK 2017 – ACIBADEM SAĞLIK GRUBU KALİTE DİREKTÖRÜ ÇAĞLAYAN SARAL – Sağlık hizmetlerinde kalite denince halk ne anlamalı? / Herkesin sağlıkta kalite beklentisi aynı mıdır? / Hastanelerin ve sağlık hizmetlerinin akredite olması ne anlama gelir? / Sağlıkta denetçi kuruluşlar ne kadar bağımsız çalışıyor? / Vatandaş, hastane ve doktor seçimini yaparken nelere dikkat etmeli? /Hasta güvenliği ne anlama geliyor?

https://www.youtube.com/watch?v=J3SG9gWWkwA
SAĞLIK RAPORU – 29 OCAK 2017 – GIDA GÜVENLİĞİ HAREKETİ BAŞKANI KEMAL ÖZER – İYİ GIDA İLE KÖTÜ GIDA NASIL AYIRT EDİLEBİLİR? / HANGİ KISTASLAR GIDAYI İYİ YAPAR? / HAZIRCILIKTAN UZAK BİR MUTFAK NASIL OLUŞTURULUR?
https://www.youtube.com/watch?v=p9Nm7Cp68BQ
SON HABERLER