Ayşenur Asuman UĞUR | Official Website

Şubat | 2017

SAĞLIK RAPORU – 04 ŞUBAT 2017 – KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM UZMANI, HİPNOTERAPİST DR. HALİL İBRAHİM ERBIYIK – Beslenme sanatı nasıl olmalı? / Zayıflamak için yapılan metabolik cerrahi ameliyatlarının yan etkileri ve alternatifleri neler? / Anestezinin ne gibi komplikasyonları var?

 

SAĞLIK RAPORU – 11 ŞUBAT 2017 – LOKMAN HEKİM SAĞLIK VAKFI GENEL MÜDÜRÜ LEYLA ŞEKER VE GENEL SEKRETERİ DR. AYHAN TOKGÖZ – 21. YÜZYILDA LOKMAN HEKİM

 

SAĞLIK RAPORU – SAĞLIK BİLİMLERİ ÜNİVERSİTESİ GELENEKSEL VE TAMAMLAYICI TIP ENSTİTÜSÜ BAŞKANI PROF. DR. AHMET YASER MÜSLÜMANOĞLU / TAMAMLAYICI TIP UYGULAMA MERKEZİ’NDEN DR. KANAT TAYFUN – FAYDALARINDAN BİLİMSEL KANITLARINA HER YÖNÜYLE TAMAMLAYICI TIP

 

SAĞLIK RAPORU – 18 ŞUBAT 2017 – DR. MESUT BAŞAK – KRONİK KAS AĞRILARINDA AMELİYATSIZ TEDAVİ YÖNTEMLERİ NELERDİR? / OBEZİTEDE BİR İLK OLAN TOKLUK KEMERİ PEYGAMBER KUŞAĞI TEDAVİSİ NASIL YAPILIYOR? / KRONİK KAS AĞRILARINDA IMS YANİ KURU İĞNE TEDAVİSİ NE İŞE YARIYOR?

 

SAĞLIK RAPORU – 19 ŞUBAT 2017 – BİLGE ÇOCUK DERGİ, BİLGE MİNİK DERGİ EDİTÖRLERİ, TUBA DEVAM VE MUSTAFA BALTACI – ÇOCUKLARIN OYNAYARAK ÖĞRENMESİ NASIL SAĞLANABİLİR? / ÇOKLU ZEKA KAPSAMINDA ÇOCUKLAR İÇİN HANGİ ÖĞRENME ETKİNLİKLERİNE İHTİYAÇ VAR?

 

SAĞLIK RAPORU – 26 ŞUBAT 2017 – PROF.DR.MUHİTTİN TAŞKAPILI / MUSTAFA DUMAN – GÖRME ENGELİ ORTADAN KALKIYOR MU? / ARTIK DEVLET HASTANELERİNDE DE YAPILAN BİYONİK GÖZ AMELİYATLARI NELERİ DÜZELTİYOR?

SON HABERLER